×

Uyarı

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 100
By
4 years ago
  • Share

Hakkımızda

Almanya'nın Essen kentinde hizmet vermekteyiz. Tur operatörü olarak Almanya'dan tüm dünayaya Outgoing ve Avrupa, Orta Avrupa, Türkiye gibi destinasyonlardan incoming, Kurumsal Hizmetler, Bilet çözümleri ve V.I.P servisler ile de yer hizmetleri sağlamaktayız.

 

Turizm'de profesyönel ve çözüme odaklı çalışma prensibimiz sayesinde misafirlerimizin kendi dillerinde hizmet alması, kaliteli servis ve konaklama hizmetlerini optimum seviyede tutarak memnuniyet anlayışını yeniden şekillendiren bir Tur Operatörüyüz.

Bu bağlamda siz değerli Acentelerimiz ile hizmet verdiğimiz tüm bölgelerde çalışmak istediğimizi, en küçük toplantı seminer organizasyonundan, bireysel (münferit) en kısa konaklamaya kadar tüm taleplerinize hızlı, kaliteli ve en samimi şekilde dönüş yapabileceğimizi belirtmek isteriz.

2017-2018 Sezonunda çalışmalarımızı daha yakından takip edebilmeniz için www.silairahim.de adresini ziyaret edebilir, dilerseniz irtibat numaralarından diğer hizmetlerimiz için de bilgi alabilirsiniz. En yakın tarihli kalkış yapacak turumuzun programını, ücretini, detaylarını ve görselini websitemizin anasayfasında sunuyoruz.

 

Login to post comments
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…